|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  
aizvērt
UZMANĪBU!
Tūrisma aģentūra ALVEKS strādā attālināti!
Latvijas valdības lēmums tautai:
Kas jāzina tūristiem, lai 2021. gada sezonā ceļotu no Latvijas

No 15. janvāra Latvijā varēs ieceļot, tikai uzrādot negatīvu Covid-19 testu, un šis tests, kas obligāts visiem cilvēkiem, kuri vecāki par 11 gadiem, jāveic ne agrāk kā 72 stundas pirms ierašanās Latvijā. Ierodoties Latvijā no valstīm ar augstu Covid-19 saslimšanas risku, obligāti ir jāievēro 10 diennakšu ilga pašizolācija, kā arī jāpilda visas pārējās SPKC noteiktās epidemioloģiskās prasības.

No 12. oktobra ceļotājiem 48 stundas pirms ierašanās Latvijā interneta vietnē www.covidpass.lv būs jāaizpilda īpaša anketa, kurā jāsniedz sava kontaktinformācija, informācija par pēdējo 14 dienu laikā apmeklētajām valstīm un par ieceļošanas mērķi, kā arī jāapliecina gatavība ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. 

Personai tiks nodrošināts apliecinājuma anketas iesniegšanas apstiprinājums ar tajā norādītu QR kodu lietošanai mobilajā ierīcē, uzrādot attiecīgo apstiprinājumu "www.covidpass.lv", kā arī nosūtot to uz apliecinājuma anketā norādīto personas elektroniskā pasta adresi.

Detalizētāk: https://www.iem.gov.lv/lv/jaunums/no-12-oktobra-skersojot-latvijas-republikas-robezu-bus-jaaizpilda-elektroniska-anketa


Lidostās, viesnīcās, sabiedriskajā transportā ieviestie drošības un kontroles pasākumi, tāpat kā municipālajās pludmalēs noteiktie, ir paredzēti, lai tūristos stiprinātu pārliecību par neapdraudētu atpūtu. Visa šī informācija ir spēkā esoša, droša un patiesa attiecībā uz šobrīd pastāvošo situāciju – noteikumi un saistošie nosacījumi var tikt mainīti, papildināti un atcelti. 


Svarīgi zināt!

Ceļojumi uz Turciju (atjaunināts: 03.06.21., 10:15)
Ceļojumi uz Grieķija (atjaunināts: 09.06.21., 12:55)
Ceļojumi uz Bulgāriju (atjaunināts: 02.06.21., 10:15)
 

Svarīgi nosacījumi kompleksiem tūrisma pakalpojumiem uz Turciju (atjaunināts: 20.05.21., 10:15)

 • No 2021. gada 1. jūnija tiek ieviesta obligāta prasība uzrādīt negatīvu PCR testu (kas veikts ne agrāk par 72 stundām pirms izlidošanas) vai antigēna ekspress-testu (PAT testu, kas veikts ne agrāk par 48 stundām pirms izlidošanas). 

  No testa uzrādīšanas atbrīvotas
   - pilnībā vakcinētas personas (ja pagājušas vismaz 14 dienas pēc vakcinācijas procesa noslēguma); 
   - personas, kuras pēdējo 6 mēnešu laikā pārslimojušas Covid-19 (jāuzrāda veidlapa 027/U, kurā ir apstiprinājums angļu valodā, ka persona nav infekcioza, un kurā norādīts slimošanas laiks un attiecīgās personas privātie dati).
 •  Pasažieri, kuri ieradīsies Turcijā no citām valstīm un pēdējo 10 dienu laikā būs uzturējušies Brazīlijā un Dienvidāfrikas Republikā, tiks nosūtīti 14 dienu karantīnā uz Turcijas varas iestāžu norādītām vietām. Karantīnas perioda 14. dienā pasažieriem būs jāveic atkārtots PCR tests un, ja šī testa rezultāts būs negatīvs, karantīnas (izolācijas) periods būs beidzies.
 • No 2021. gada 22. aprīļa pasažieri, kuri ieradīsies Turcijā un pēdējo 10 dienu laikā būs uzturējušies Indijā, tiks nosūtīti 14 dienu karantīnā uz Turcijas varas iestāžu norādītām vietām. Karantīnas perioda 14. dienā pasažieriem būs jāveic atkārtots PCR tests un, ja šī testa rezultāts būs negatīvs, karantīnas (izolācijas) periods būs beidzies.


Svarīgi nosacījumi kompleksiem tūrisma pakalpojumiem uz Grieķiju (atjaunināts: 08.04.21., 10:15)

 • Negatīvs PCR tests nav jāuzrāda, ja persona pēdējo 9 mēnešu laikā ir slimojusi ar COVID-19. Šo faktu var apliecināt ar dokumentu (ang. val.), kuru izsniegusi valsts iestāde vai sertificēta laboratorija. Vēl viens pārslimošanas apliecinājuma variants – pozitīvs molekulārā PCR testa rezultāts (testam jābūt veiktam vismaz 2 mēnešus pirms ierašanās valstī, bet ne vēlāk kā 9 mēnešus pirms ierašanās valstī), kas apstiprina, ka persona ir slimojusi ar SARS-CoV-2 vīrusa infekciju.
 • Ja ceļotājs ir saņēmis pilnu vakcinācijas kursu (Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm) pret Covid-19 un kopš pēdējās vakcinācijas devas saņemšanas ir pagājušas 14 dienas, tad uzrādot vakcināciju apstiprinošu dokumentu (informācijai jābūt angļu valodā), persona ir atbrīvota no prasības uzrādīt negatīva Covid-19 testa rezultātu. Ja persona nav saņēmusi vakcināciju pret Covid-19, personai ir jāuzrāda negatīvs PCR tests, kas ir veikts 72 stundas pirms ierašanās. No testa prasības ir atbrīvoti bērni līdz 5 gadu vecumam. https://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija/celotajiem/celojumu-bridinajumi/bridinajumi/47219

  Pirms ieceļošanas Latvijas Republikā, neatkarīgi no tā vai ir saņemta vakcīna, vai nav, ir jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests (PĶR), kas nav vecāks par 72 h. Personām, kas izslimojušas Covid-19 jāuzrāda ārsta izziņa, ka persona nav infekcioza. Tādā gadījumā tests nav nepieciešams. Medicīniskais dokuments jāuzrāda pārvadātājam vai jāapliecina šāda medicīniska dokumenta esamību, aizpildot Covidpass.lv anketu ne ātrāk kā 48 h pirms ieceļošanas.

  MK noteikumos Nr. 360 noteikts, ka testa rezultātus uzrāda pārvadātājam pirms iekāpšanas transportlīdzeklī vai pēc pieprasījuma Valsts robežsardzei, Valsts policijai vai Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu un muitas policijai angļu, franču, vācu vai krievu valodā.  ​Uz ārsta izziņu (veidlapa 027/U) attiecas tas pats, izziņai ir jābūt saprotamai tajā valstī, no kuras persona lidos uz Latviju. 

  Personām, kuras saņēmušas pilnu Covid-19 vakcīnu un ierodas Latvijā no ES dalībvalsts, Eiropas Ekonomikas zonas valstīm, Šveices Konfederācijas vai Apvienotajas Karalistes, nav jāievēro pašizolācija.

  56.5 Persona, kura pēdējo 14 dienu laikā uzturējusies Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas valstī, Šveices Konfederācijā vai Apvienotajā Karalistē un var uzrādīt apliecinājumu, ka ir pagājušas piecpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas Zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai, var neievērot šo noteikumu 56. punktā minēto pašizolāciju.

  Personas, kuras atgriežas Latvijā no trešās valsts, neatkarīgi no tā vai ir saņemta vakcīna, vai ir pārslimojis Covid-19, dodas 10 dienu pašizolācijā.

  56.4 Ja persona pēdējo 14 dienu laikā uzturējusies valstī, kas nav Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas valsts, Šveices Konfederācija vai Apvienotā Karaliste, viņa:

 • 56.4 1. 10 dienas pēc izbraukšanas no minētās valsts nodrošina pašizolāciju savā dzīvesvietā vai brīvi izvēlētā Latvijas tūristu mītnē no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētā tūristu mītņu saraksta, kurai ir izstrādāti nepieciešamie drošības protokoli;

  Personas, kuras ierodas Latvijā no jebkuras valsts, tai skaitā arī no trešās valsts, un ir pārslimojusi Covid-19, var neievērot pašizolāciju, ja var dokumentāri pierādīt Covid-19 inficēšanās epizodi.

  56.1 Šo noteikumu 56. punktā minēto pašizolāciju var neievērot persona, kura var dokumentāri pierādīt Covid-19 inficēšanās epizodi, sākot ar brīdi, kad ārsts ir pārtraucis personas izolāciju, līdz simt astoņdesmitajai dienai pēc parauga ņemšanas datuma, ar kuru laboratoriski tika apstiprināta Covid-19 infekcija, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS.

  Papildus informācija par pašizolācijas neievērošanu un testiem pieejama šeit, kā arī, sazinoties ar Slimības profilakses un kontroles centru, kontaktinformācija šeit.


 • Noteikumi Kanāriju salās (Spānija)
 • Sākot no 23.11.2020., lai varētu ieceļot Spānijā, iepriekš visiem obligāti ir jāveic SARS-CoV-2 PCR tests (72 stundu laikā pirms paredzamā ierašanās laika Spānijā), kura rezultātam (angļu val.) jābūt negatīvam (RT-PCR for COVID-19) – tas attiecas gan uz tūristiem, kuriem paredzēta izmitināšana viesnīcās, apartamentos, gan uz tiem, kuri iegādājušies tikai aviobiļetes. Bērniem līdz 6 gadiem, kuriem paredzēta ieceļošana Spānijā, PCR-tests nav obligāts.
 • Kopš 2020. gada 10. decembra TMA tests (Transcription-Mediated Amplification test) ir pieņemts, tāpat kā PCR tests, par vispārpieņemtu un atzītu diagnostikas testu. Šim testa sertifikātam vai apliecinošajam dokumentam jābūt oriģinālam, tam jābūt spāņu, angļu, franču vai vācu valodās, un to var iesniegt papīra vai elektroniskā formātā. Ja šo apliecinošo dokumentu nav iespējams saņemt iepriekš minētajās valodās, tad tam jāpievieno oficiālas kompetentas iestādes veikts tulkojums spāņu valodā.

  Dokumentā jābūt norādītai vismaz šādai informācijai: ceļotāja vārds, pases vai ID numurs, testa veikšanas datums, testu veikušā centra identifikācijas (reģistrācijas) dati un kontaktinformācija, testam izmantotā metode un testa negatīvais rezultāts. Personas identifikācijas numuram (pases / ID kartes), kuru izmantojat QR veikšanai, jābūt tādam pašam kā apliecinošajā dokumentā par PCR / TMA testu, kura rezultāts ir negatīvs.
   

Tiek akceptēti šādi SARS-CoV-2 infekcijas testi:

 • PCR (RL-PĶR COVID-19);
 • ātrais tests SARS-CoV-2 antivielu noteikšanai, kura funkcionālais specifiskums pārsniedz 97% un jutīgums ir lielāks par 80% – saskaņā ar atbilstošu atļauju no Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomiskās zonas valsts.
   
 • Ne vairāk kā 48 h laikā pirms ceļojuma (šis nosacījums ir obligāts, ja ceļojuma sākumpunkts atrodas ārpus Spānijas teritorijas): aizpildiet un parakstiet medicīnisko e-veidlapu (Formulario de Control sanitario, FCS), pirms dodaties uz Kanāriju salām. Šī veidlapa ir pieejama Spain Travel Health vai viedierīču pielikumos ar Android vai iOS lietojumprogrammām. Pēc veidlapas parakstīšanas jūs saņemsiet QR kodu, kas obligāti būs jāuzrāda pēc ierašanās Kanāriju salās (derīgs elektroniskā formātā un drukātā formātā). Atcerieties, ka katram ceļojumam un katram pasažierim ir jāaizpilda atsevišķa forma. 
   
 • Visiem tūristiem Kanāriju salās bez maksas tiek piešķirta AXA apdrošināšanas polise, kas segs visas izmaksas, kuras var rasties saistībā ar COVID-19. Sīkāk
   
 • Vispārīgie noteikumi:
 • Maska ir obligāta pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par sešiem gadiem: publiskās vietās – atklāta vai slēga tipa, izņemot laiku, kad tiek uzņemta barība, kad notiek sporta nodarbības un (vai), ja ir veselības traucējumi vai hroniskas respiratoras saslimšanas.
 • Sociālā distance – 1,5 m.
 • Ieteicams izmantot personiskās higiēnas līdzekļus (ziepes un gēlus uz ūdens-spirta bāzes).
 • Jāievēro attiecīga dezinfekcija visās iestādēs, t.sk. sabiedriskajai lietošanai paredzētās iespējas (izmantojot speciālos līdzekļus tualetēs un analoģiskās koplietošanas vietās).
 • Maska ir obligāta, dodoties uz pludmali un baseinu, kā arī pārvietošanās laikā pa viesnīcas teritoriju. Izņēmums maskas obligātai izmantošanai ir peldēšanās un atrašanās speciāli nozīmētā vietā, ja nav paredzēta pārvietošanās un tiek ievērota ieteiktā drošības distance. Attiecībā uz atsevišķām municipālajām pludmalēm: jāievēro platības ierobežojums (4 m2 uz cilvēku), kā arī faktori, kas ļauj ievērot nepieciešamo sociālo distanci. Dabiskajos ūdens baseinos sociālā distance tiek ierobežota, ņemot vērā ūdens virsmas laukumu. Atpūtas krēsli un saulessargi obligāti jānovieto 2 m attālumā no citiem, un tiek dezinficēti pēc katra klienta. Viesnīcas, restorāni un terases, kā arī pludmales bāri un restorāni tiek slēgti pēc grafika – ne vēlāk kā 00:00, turklāt pēc 23:00 jauniem apmeklētājiem ieeja šajās iestādēs ir aizliegta. Minimālā distance, kas jāievēro starp galdiem, grupām, pie bāru letes, – ir 1,5 m. Maksimāli pieļaujamais apmeklētāju skaits pie viena galda ir desmit cilvēku. Pašapkalpošanās un (vai) sabiedriskās lietošanas priekšmeti, piemēram, salvešu gredzeni, cukurtrauki vai ēdienkartes, ir izņemti no aprites un aizstāti ar QR kodiem, plakātiem vai citiem analoģiskiem aksesuāriem. Pirms viesi ieņem vietas pie galda, tas tiek notīrīts un dezinficēts.
   
 • Drošības un kontroles noteikumi Kanāriju salas (Spānija) tūrisma/kūrortu zonās un viesnīcās (angļu val.)
  Turismo de Canarias: https://www.hellocanaryislands.com/coronavirus/
   
 • Drošības un kontroles noteikumi Grieķijas tūrisma/kūrortu zonās un viesnīcās (angļu val.)
  Greece Tourism Office: http://www.visitgreece.gr/en/home/health_protocols_
   
 • No 2020. gada 1. jūlija visiem, kas lido uz Grieķiju, obligāti ir jāaizpilda PLF veidlapa (Passenger Locator Form)https://travel.gov.gr/#/ ne vēlāk kā 24 stundu laikāpirms reisa izlidošanas, sniedzot detalizētu informāciju par vietu, no kuras dodas uz Grieķiju, uzturēšanās ilgumu citās valstīs iepriekš, kā arī paredzēto uzturēšanās vietu Grieķijā. Tūristi ierodas valstī ar anketas apstiprinājumu, kas saņemts pēc PLF veidlapas aizpildīšanas uz e-pastu (QR kods uz epastu tiek nosūtīts ap pusnakti, izlidošanas dienā); Grieķijas lidostas personāls pārbauda atsevišķi katras personas anketas apstiprinājumu ar QR-kodu (mobilajā ierīcē vai izdrukātā veidā) t.sk. bērniem un zīdaiņiem, pēc tam tūristus uzreiz pavada uz bagāžas saņemšanas zonu vai speciālo “SARS-CoV-2”  obligātās testēšanas zonu (tests ir bezmaksas, lidostas personāls testējamos no atlidojošo pasažieru vidus izvēlas pēc nejaušības principa). Pēc tam, kad tests ir veikts, tūristi dodas uz savu PLF veidlapā minēto galamērķi, apņemoties tur atrasties pašizolācijā līdz testa rezultāta saņemšanai (parasti 1 diena). Svarīgi. Saskaņā ar "Veselības protokola" prasībām, kuru ieviesusi Grieķijas valdība, lai ierobežotu COVID-19 izplatību, informējam, ka visos sabiedriskā transporta pārvadājumos, lidostās un jebkuru braucienu laikā ar autobusu, taksometriem vai miniveniem (piem., transfera), visos veikalos, valsts un pašvaldību dienestos, bankās un arī liftos.sejas aizsargmaskas lietošana ir OBLIGĀTA.
   
 • Viesnīcu saraksts Grieķijā, kuras piedāvā WEB CHECK-IN (veicot reģistrāciju nepieciešams norādīt vaučera numuru):​
 • "GRECOTEL HOTELS & RESORTS": https://checkin.grecotel.com/
 • "Agapi Beach Resort": https://www.check.do/?lid=sab&notoken=1
 • "Cretan Malia Park": https://www.check.do/?lid=cmp&notoken=1
   
 • Drošības un kontroles noteikumi Kipras tūrisma/kūrortu zonās un viesnīcās (angļu val.)
  Cyprus Tourism Office: https://www.visitcyprus.com/files/COVID-19_Destination_Protocol-29_June.pdf
   
 • Visiem tūristiem, kas lido uz Kipru, obligāti ir jāaizpilda Cyprus Flight Pass veidlapa: https://cyprusflightpass.gov.cy, sniedzot detalizētu informāciju par vietu, no kuras viņi izlido uz Kipru, par agrākajām uzturēšanās vietām un atrašanās ilgumu citās valstīs, kā arī jānorāda paredzētā uzturēšanās adrese Kiprā. Eiropas Savienības valstis saistībā ar Covid-19 ir iedalītas kategorijās: “A” kategorijas valstu iedzīvotājiem, ierodoties Kiprā, nav nepieciešams uzrādīt negatīvu COVID-19 testu; “B” kategorijas valstu iedzīvotājiem, ierodoties Kiprā, obligāti ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 tests (šis tests jāveic ne agrāk kā 72 stundas pirms izlidošanas uz Kipru). Katras kategorijas valstuSARAKSTStiek pastāvīgi pārskatīts un tas var mainīties katru nedēļu (tās valstis, kuras nav norādītas šī saraksta “A” un “B” kategorijās, ietilpst “C” kategorijā, proti, šo valstu pilsoņiem iebraukšana Kiprā nav atļauta).
   
 • Atpakaļceļa lidojuma laikā uz Rīgu, visi tūristi saņem anketu, kurā jānorāda valsts, no kuras viņi lido, un datumi, kuros šī valsts tika apmeklēta. Šī anketa ir jāaizpilda un jānodod Robežsardzes dienesta darbiniekiem (Border Guard) ielidošanas dienā.
 


Lietuva, Druskininkai , no 51EUR, Janvāris - Decembris
Lieliska atpūta Druskinikai
Čehija , no 59EUR, Visu gadu
Karlovi Vari atpūtai, ceļojumiem un veselībai.
Stambula — Bursa — Pamukkale — Konja — Kapadokija — Ankara — Stambula , no 265EUR, visu gadu
Turcijas zelta aplis + noslēpumainā Kapadokija
 
Stambula , no 115EUR, visu gadu
Stambula klasika + iepirkšanās
Ēģipte , no 280EUR, 08/01/2022
Atpūta Hurgadā
Ēģipte , no 295EUR, 09/01/2022
Atpūta Šarm El Šeihā
 
Tanzānija , no 1250EUR, 23/01/2022
Atpūta Zanzibārā
Mauritius , no 1500EUR, 24/01/2022
Atpūtā uz Maurīcijas salu! 
 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
Atpūta VIP!!!

 

Ekskursiju tūres pa Eiropas skaistākajām vietām! (avio)

 

Labākie piedāvājumi atpūtai slēpošanas kūrortos.
Labākie piedāvājumi atpūtai slēpošanas kūrortos: info@atravel.lv
CEĻOJUMI AR JAHTĀM UN JAHTU ĪRE
SPECIĀLĀS CENAS CEĻOJUMIEM AR JAHTĀM 
KARSTĀKIE NEDĒĻAS CEĻOJUMA PIEDĀVĀJUMI

 

Informācija drošai ceļošanai

Informācija drošai ceļošana

Online rezervēšana
Apceļo Lietuvu, Latviju un Igauniju!
Apceļo Lietuvu, Latviju un Igauniju!
LABAKĀS VIESNĪCU CENAS IR ŠEIT!!!
LABAKĀS VIESNĪCU CENAS IR ŠEIT!!!
LABĀKIE PIEDĀVĀJUMI KRUĪZIEM

 

+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv