|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Informācija par Austrijas kūrortiem ( Tiroles federālā zeme )


Hipaha

"Hippach" atrodas Zillertal ielejas centrā, apmēram 2 km no slavenā un populārā slēpošanas kūrorta Mayrhofen. Tipisks Tiroles ciemats ar savu mājīgumu un draudzīgo atmosfēru .Šajā kalnu ciematiņā slepošanas teritorija neliela. Taču no kūrorta , kas ieņem stratēģisku vietu, ar pacēlāju , kas atrodās pašā Hippach centrā var nokļūt uz Penken reģiona vidējās grūtības trasēm. Penken atrodas slavenajā Mayrhofenā , un tādejādi tūristi var izmantot lielāko daļu “ Ski Zillertal 3000 “, kurā ir derīga vienotā slēpošanas zonas pase. Pilsētiņā var iznomāt slepošanas inventāru , darbojas slidotavas, brīvo laiku iespējams pavadīt vizinoties ar ragavām vai peldoties baseinā. Hippach var droši dēvēt par jauniešu kūrortu , šeit valda jautrība un troksnis. Restorāni un kafejnīcas piedāvā brīnišķīgus ēdienus , nakts bāri un diskoklubi garantē nakts izklaides. Tiek organizēti austriešu nacionālie vakari , teatrāli uzvedumi. Strādā kinoteātris.

Išgla

"Ischgl" - kūrorts kas atrodas Paznaunas ielejā Tiroles federālās zemes teritorijā, Šveices robežas tuvumā. Išgla ir viens no prestižākajiem un glamūrīgākiem Austrijas kūrortiem uz kuru slēpot un vakaros izklaidēties pēc pilnas programmas iecienījuši atbraukt ne tikai Eiropas bet visas pasaules elite un slavenības. Išglai ir Austrijas visdzīvīgākā slēpošanas kūrorta reputācija. Šī nelielā pilsētiņa ziemas sezonā uzņem vairāk nekā 12 000 viesu nedēļā, kas gandrīz 10 reizes pārsniedz visu tās iedzīvotāju skaitu. Ļaužu pilnajās, šaurajās ieliņās viena pie otras ir izvietotas komfortablas viesnīcas un pansijas, restorāni, kazino, modes preču, sporta un suvenīru veikali. Īpaši jautra atmosfēra šeit ir vakaros, kad izslēpojušies tūristi pārpilda après-ski bārus. Bet daudzajās nakts diskotēkās jautrība sit augstu vilni līdz pat rītam. Ne velti saka, ka Išglā naktis ir garākas nekā dienas. Ik gadu, slēpošanas sezonas noslēguma svētkos, kas šeit norisinās pirmajās maija dienās, Išglas kalnus satricina tādu rokmūzikas superzvaigzņu kā Eltona Džona, Tīnas Tērneres u.c. koncerti. Išgla ir slavena arī ar grandioziem sniega skulptūru festivāliem „Baltie tēli”. Iedomājieties, ka kaut kur uz kalnu fona, piespiedušās viena pie otras, stāv divas baltas žirafes, pa kalna nogāzi augšup rāpjas gigantiska ledus skudra, pa ieleju „peld” balts sniega kuģis...
Išgla ir slavena ne tikai ar savu nakts dzīvi, bet arī ar lieliskām slēpošanas iespējām. Kopā ar kaimiņos esošo Šveices kūrortu Samnaunu (Samnaun, 1840 m), Išgla veido plašu starptautisku slēpošanas reģionu Silvretta Arena – kopā vairāk nekā 215 km teicami koptu trašu, ko savā starpā saista mūsdienīgi pacēlāji. Lielākā Silvretta Arena trašu daļa atrodas virs mežu zonas, un tai ir vidējā – sarkanā sarežģītības kategorija. No pilsētiņas pacēlāji slēpotājus nogādā uz Idalpas plato (2320 m) – ideāla vieta iesācējiem. Tālāk var pacelties vēl augstāk uz Gritspicu (Greitspitz - 2 872 m) vai uz Idjohas kalnu pāreju (Idjoch - 2760 m), no kurienes uz Šveices pusi ved vairākas, ne pārāk sarežģītas zilās trases. No Palinkopfas virsotnes (Palinkopf - 2 864 m) līdz Šveices kūrortam Samnaunai ved gara un ļoti gleznaina sarkanā trase Nr. 80. Daudzi slēpotāji, nolaižoties Samnaunā, izmanto izdevību iepirkties šīs Šveicē vienīgās beznodokļu zonas “duty- free“ veikalos. Dienu var beigt nobraucot 11 km garu ceļu no Greitspicas virsotnes līdz pašai Išglai.
Išgla īpaši populāra ir snovborda cienītāju vidū. Starp Idjohu un Idalpu atrodas lielākais snovborda parks Eiropā – „Boarders Paradise”. Tieši Išglā 1993.gadā notika pirmais oficiālais Pasaules snovborda čempionāts, bet kopš 1998. gada regulāri norisinās Pasaules Kausa izcīņas posmi.
Kūrorts saviem viesiem pēc slēpošanas piedāvā plašas aktīvās atpūtas iespējas: apgaismotu 7 km garu kamaniņu trasi, slidotavu, sporta centru „Silvretta” ar baseinu un tenisa kortiem, jāšanu ar zirgiem un daudz ko citu. Kūrorta apkaimē ir daudzas takas pastaigu cienītājiem, kā arī 48 km garas distanču slēpošanas trases .
Vairumam viesnīcu un apartamentu Išglā ir augstākā cenu kategorija. Daudz lētāk maksā apmešanās nelielajos kaimiņu ciematiņos Matonā (Mathon - 4 km), Galtūrā (Galtür - 9 km), Kapplā (Kappl - 8 km), Zē (See - 15 km), kurus ar Išglu savieno ērta bezmaksas autobusu satiksme. Katram no šiem ciematiņiem ir sava neliela slēpošanas zona, kur darbojas vienota pacēlāju karte „Silvretta ski pass”.

Galtīra

"Galtür" - Alpiem raksturīgo Galtīras ciematiņu, kas atrodas Pacnaunas ielejā, 1600 m augstumā, jau izsenis apjūsmojuši gan slēpošanas iesācēji, gan "bezceļu" slēpošanas cienītāji. Šī ir viena no Silvrettas kalnu masīva ekoloģiski tīrākajām vietām. No šejienes nepilnu 15-20 minūšu laikā ar autobusu iespējams nokļūt plaši pazīstamajā kalnu slēpošanas kūrortā Išglā. Tiem, kuri jau iepriekš iegādājušies speciālo Silvrettas slēpošanas biļeti („Silvretta ski pass”), kas paredzēta slēpošanai visos Pacnaunas ielejas reģionos, autobuss būs bez maksas. Viena no kūrorta priekšrocībām ir iespēja par saprātīgu cenu izmitināties labas klases viesnīcās un nodoties slēpošanai Išglas un Samnaunas kūrortzonā, ar to par samērīgām cenām pabūt gandrīz vai  Galtīrā ir arī sava slēpošanas zona „Silvapark”, kas iedalīta 6 sektoros – slēpotājiem ar dažādu tehniskās sagatavotības pakāpi. Jau no tālienes kūrota viesus sagaida vietējās baznīcas zvanu tornis, aiz kura paceļas majestātiskais Hausberga kalns ar Balunšpices virsotni. Tā nogāzēs ierīkotas 17 ērtas un ļoti interesantas trases. Kūrortā ierīkotas kalnu slēpošanas trases 40 km kopgarumā, no kurām 6 km – vieglas grūtību pakāpes, 24 – vidējas grūtību pakāpes, bet 10 km – sarežģītas trases. Izmantojot gondolveida pacēlāju, kalnu slēpotāji un snovbordisti ērti un ātri var nokļūt līdz jebkurai trasei. Lai nokļūtu virsotnē, nogāzes iespējams šķērsot arī ar trim krēslveida pacēlājiem vai sešiem bugeļiem.
Snovbordistiem slēpošanas zonā ierīkots arī Fun parks ar half-pipe (80 m), tramplīniem un borderkrosa trasi. Kūrortā nav aizmirsts arī par bērniem. Īpaši viņiem sagatavota apgaismota 200 m gara nobrauktuve kamanām, ir iespējams apmeklēt slēpošanas skolu un klubu. Galtīra ir lieliski piemērota "bezceļa"  slēpošanai (bez iebrauktām trasēm). Savukārt distanču slēpošanas trases stiepjas 74 km garumā, no kurām vairāk kā 18 km trašu atrodas 2040 m augstumā.

Mairfofena

"Mayrhofen" - Cillertāles ieleja jau sen iekarojusi pasaules popularitāti kā sporta un kultūras centrs ar neierobežotām iespējām: Šeit jau vairāk kā 150 gadus aktīvi attīstās tūrisma industrija - tiek būvētas jaunas viesnīcas , sporta centri, peldbaseini, restorāni un diskotēkas. Atpūsties Cillertāles ielejā kalnu slēpošanas Mekā – Zell am Ziller vai slavenajā Mayrhofenā – vienmēr nozīmējis pavadīt gaumīgi savu atvaļinājumu. Bet ja šeit nokļūsiet Jaungada svinību laikā ... Par ielejas vizītkarti kļuvis mazais bānītis – XX g.s. sākuma senatnīgais vilciens divas reizes dienā veic ceļu pa ieleju no Enbahas līdz Mayrhofenai. Mayrhofena ir Austrijas kalnu slēpošanas kūrortu līderis. Tas ir sporta-kultūras centrs, izvietojies 630m virs jūras līmeņa, domāts tieši kalnu slēpošanas faniem: šeit savienojās četras šauras ielejas, viena no tām – slavenā Tuksertala ar slaveno Hintertuksa ledāju. Sezonas laikā Mayrhofena piedāvā trīs pamatreģionus ar dažādām slēpošanas iespējām: Ahorn (iesācējiem), Penken (vidējā līmeņa slēpotājiem) un Hintertuksas ledājs (pēc speciālistu novērtējuma - pati interesantākā ledāja trase Alpos), tie veido slēpošanas zonu “Ski Zillertal 3000“. Mayrhofenas atrašanās vieta ir ideāla lai mācītos slēpot, tā kā reģionā ir ne tikai speciālas trases, brīnišķīga atmosfēra, bet arī skolas un instruktori, kuri var angļu valodā izstāstīt slēpošanas ābeci. Bez tam, iesācējiem, pieredzējušiem slēpotājiem un meistariem nenāksies skumt, jo Mayrhofena un Cillertāles reģions piedāvā trases visām gaumēm un pieredzes līmeņiem. Šeit ierīkota slidošanas un kerlinga arēna. Daudzus piesaista Mayrhofenas “Piedzīvojumu baseins“ ar ūdens parku, ūdenskritumiem, kaskādēm, saunām, solāriju un restorānu. Mayrhofena ir slavena pasaulē ar savām brīnišķīgajām kalnu ainavām, autentisku pilsētiņas stilu, kas apbur ar savu atmosfēru , draudzīgajiem un viesmīlīgajiem kalnu kūrorta iedzīvotājiem. Mayrhofenas izveidotā infrastruktūra garantē tūristiem lielisku atpūtu atkarībā no viņu velmēm un maciņa biezuma. Pilsētiņā ir daudz viesnīcu, pansionātu un apartamentu, restorānu un bāru, kas piedāvā garšīgus un kvalitatīvus ēdienus, kā arī diskotēkas kas aicina apmeklētājus nerimstošā nakts dzīvē..

Obergurgla

"Obergurgl " – jauns slēpošanas kūrorts, viens no visaugstākajiem Austrijā. Tas atrodas slēgtā kalnu aizā, līdzās pārejai, kas ved uz Itāliju. Slēpošanas reģiona augstākais punkts atrodas 3080 m virs jūras līmeņa, un no turienes paveras lielisks skats uz Itālijas Dolomītiem.
Par Obergurglu internetā ir salīdzinoši maz informācijas. Tas pazīstams kā ekskluzīvs kūrorts, uz kurieni atpūsties dodas respektabla publika, kurai patīk komforts un miers. Slēpošanas reģions izceļas ar moderniem ātrgaitas pacēlājiem, tāpēc šeit gandrīz nekad nav rindu, un ir ļoti rūpīgi sagatavotas trases, kur ir daudz mazāk slēpotāju nekā citos austriešu kūrortos. Pirmās klases hoteļiem šeit raksturīga ļoti augsta līmeņa apkalpošana, un lielākā daļa no tiem atrodas tieši pie slēpošanas trasēm. Nakts mieru kūrorta viesiem nodrošina automašīnu kustības aizliegums. Galvenā kūrorta priekšrocība ir tā augstā atrašanās vieta, pateicoties kurai slēpošanas sezona šeit sākas jau novembra vidū un beidzas maijā. Vasarā augsto kalnu dziednieciskās īpašības vilina bagātniekus un slavenus sportistus uz dārgajiem hoteļiem.
Pasaule par Obergurglu pirmo reizi izdzirdēja 1931.gadā, kad uz ledāja piespiedu nolaišanos veica pirmais stratosfēras iekarotājs šveicietis Ogists Pikārs. Par to liecina piemineklis ciematiņa centrā. Tomēr galvenais grūdiens kūrorta attīstībā notika samērā nesen, tikai 1997.gadā, kad tika atvērts pacēlājs Top-Express ar astoņvietīgām panorāmas kabīnēm. Šis pacēlājs savieno Obergurglu ar Hohgurglu (Hochgurgl, 2150 m) – nelielu augstkalnu ciematiņu, kur ir tikai pāris četri- un pieczvaigžņu hoteļi, kas atrodas tieši pie slēpošanas trasēm.
Obergurgla atrodas 15 km attālumā no Zeldenas, starp pilsētām kursē bezmaksas autobuss. Ar Zeldenas pacēlāju karti, par nelielu papildus samaksu, vienu dienu var slēpot arī Obergurglas-Hohgurglas reģionā. Trases šajā reģionā ir īsākas nekā Zeldenā, platas un ideāli koptas. Pat sezonas karstumā te ir salīdzinoši maz slēpotāju. Plašas svaiga sniega teritorijas ilgi saglabājas slēpotāju neskartas, to patiesi novērtējuši frīraida cienītāji. Snovbordistiem pieejams snovborda parks un 120 m gara half pipe.
Kūrorta hoteļos ir viss nepieciešamais atpūtai un izklaidei pēc slēpošanas: bāri, kafejnīcas, baseini, saunas, sporta zāles, dažos ir pat slēgtie golfa laukumi. Arī Obergurglas ciematā ir apmēram 30 restorāni, bāri, diskotēkas un slidotava.

Kicbīele

"Kitzbühel" - ir 4 slēpošanas zonas ar kalnu trasēm, taču tikai 2 no tām ir savstarpēji savienotas ar pacēlājiem. Visplašākā — Hānenkamma kalna (Hahnenkamm) nogāze, uz kuru var nokļūt ar ātrgaitas gondolveida pacēlāju no pašas Kicbīeles. Pēc tam ar bugeli var pacelties līdz  Erenbachhohe virsotnei. No turienes var pa sarežģītajām "sarkanajām" trasēm nobraukt līdz Kicbīelei vai pa "zilajām" trasēm līdz Kirhbergai, no kurienes uz Kicbiēli var doties ar autobusu. "Profi" sev piemērotus slēpošanas nogabalus atradīs blakus Štaibergkogela virsotnei  (Steibergkogel). Bet iesācējiem piemērotas trases atradīsies Horna slēpošanas zonā, kur ir lēzenas nogāzes ar nesarežģītām trasēm. Savukārt vidējas sagatavotības līmeņa slēpotājiem varētu būt interesanti izmēģināt spēkus "slēpošanas safari" no Pengelšteina (Pengelstein) līdz Resterhoes (Resterhoe) kalnu masīvam. No šī rajona, iesēžoties autobusā Pasturnas (Pass Thurn) miestiņā, pusstundas laikā var aizbraukt līdz Kicbīelei. Kicbīeles Horna (Kitzbueheller Horn) slēpošanas zona ir kā radīta snovbordistiem. Šeit ir Fun parks, half-pipe, kā arī 400 m garā, īpaši projektētā X bordertrase.

Zēfelde

"Seefeld" - ir viens no populārākajiem Tiroles reģiona sporta centriem, kas atrodas saules apspīdētā, Karlvendelas un Veteršteinas kalnu masīvu ieskautā plato, 1200 m augstumā. No pilsētiņas dienvidu un ziemeļu pusēm (5-10 minūšu brauciena attālumā no viesnīcām ar t.s. ski-bus) sākas divas slēpošanas zonas — Gšvandkopfa (Gschwandtkopf, 1500 m) un Zēfelderjoha (Seefelder Joch, 2100 m). Trases tajās ir plašas, vidēja slīpas, komfortabli izbraucamas. Izņēmums ir Harmelekopfas (Harmelekopf) «sarkanā» trase, kas vijas pa šauru līkumotu kalnu kori un vietām ir tiešām sarežģīta. Taču, piemēram, nobrauciens no Gšvandkopfas pa plašo meža stigu būs pa spēkam pat iesācējiem. Сita lieta — «sarkanā» trase Raita virzienā.
Savukārt kalna rietumu nogāzē prieku var gūt arī bez slēpēm, nobraucot ar automobiļa kameru pa 500 m  garo bobsleja trases fragmentu. No Zēfeldes trošu pacēlāji slēpotājus nogādā līdz Roshjutes kalnam (Rosshutte, 1800 m), kas ir lielākā sportiskā slēpošanas zona Zēfeldē, un Johzēfeldes kalnu pārejai, kas atrodas tikai nedaudz zemāk par Harmelekopfas kalnu staciju  (2223 m). Johzēfeldes "viļņainās" nobrauktuvju trases nav ļoti sarežģītas. Taču ārpus trasēm un otrpus kalnu pārejai ir plašas iespējas baudīt  nobraucienus pa sniegiem bagātu "bezceļa" rajonu. Bet, ja slēpošanai ir  atvērta Reiterkaras trase Hermlekopfas kalnā (tā ne vienmēr ir atvērta, jo pastāv lavīnu bīstamība), tad pat profesionāļiem būs lieliska iespēja pārbaudīt savas spējas sarežģītā un adrenalīna līmeni paceļošā trasē.  Bet var jau ar pacēlāju uzbraukt  vēl augstāk un nobraukt līdz Karai no 2200 m augstuma...

Serfausa

"Serfaus - Fis - Ladis" Kopš 1999. gada Serfausa un tai blakus esošie Alpu ciematiņi Fisa un Ladisa, kuri atrodas „Tiroles saules terases” augstkalnu plato teritorijā (Tirol Sonnenterrasse), veido vienotu slēpošanas zonu.  Te ir milzīga dažādu trašu izvēle — no pavisam viegli izbraucamām līdz ļoti grūtām. Slēpošanas zona plešas no Šengampalma (Schengampalm, 1882 m) ziemeļos līdz Minderjoham (Mindersjoch, 2700 m) dienvidos. Tiesa, lai "apslēpotu" visu reģionu, vajadzēs vismaz 7 reizes izmantot pacēlājus, visbiežāk — bugeļus.
Profesionālos slēpotājus iepriecēs "melnās"  trases no Komperdela plato (Komperdell, 2000 m) virsotnēm: Planzega (Plansegg, 2376 m) vai Augstā Šeida (Obere Scheid, 2420 m). Adrenalīna līmeni asinīs var pacelt arī nobrauciens no Šenjoha (Schenjoch, 2436 m) uz Fisu. Blakus atrodas vairākas "sarkanās" trases, kurās nepieciešamības gadījumā sniega segas biezumu nodrošina sniega lielgabali. Starp Fisu un Ladisu ir brīnišķīgas vietas, kur pievērsties "bezceļu" slēpošanai ārpus trasēm. Speciāli snovbordistiem kūrortā ierīkots Fun parksar half-pipe un borderkrosa trasi. Distanču slēpošanas piekritējiem iekārtotas dažādas sarežģītības trases garumā no 500 m līdz 26 km.

Sant Antona

(St. Anton)– grezns, stilīgs un ļoti populārs kūrorts ar leģendāru reputāciju, viens no divpadsmit labākajiem Alpu kūrortiem „Best of the Alps”. Jau pagājušā gadsimta sākumā šeit tika atklāts pirmais kalnu slēpošanas klubs un radās pasaulē pirmā slēpošanas skola, kur tika likti mūsdienu kalnu slēpošanas tehnikas pamati. Šobrīd Sant Anton ir viens no lielākajiem pasaules kalnu slēpošanas centriem, kas ir saglabājis aizgājušo gadu tradīcijas un burvību.
Pilns kūrorta nosaukums „St. Anton am Arlberg“ nozīmē, ka tas atrodas Arlbergā – augstkalnu reģionā Austrijas rietumos, Tiroles un Foralbergas federālo zemju teritorijā. Arlberga vienmēr ir bijusi slavena ar burvīgām sniegotām ziemām un teicamām slēpošanas nogāzēm. Šī reģiona trašu un pacēlāju sistēma tiek iedalīta divos lielos sektoros: St. Anton – St.Christoph - Stuben (aptuveni 130 km trašu) un Zürs - Lech - Oberlech (aptuveni 150 km trašu), starp kuriem kursē bezmaksas autobuss un kuros darbojas vienota pacēlāju karte „Ski Arlberg”. Atsevišķas pacēlāju kartes katram sektoram nav.
Arlberga, neapšaubāmi, ir viens no visinteresantākajiem reģioniem Alpos tiem, kas jau prot labi slēpot vai braukt ar snovbordu: aizraujoša nolaišanās daudzu kilometru garumā, stāvas virāžas un nogāzes, kā arī daudzi vilinoši neizpētīti maršruti ārpus trases slēpošanai. Slavenās melnās trases Nr. 2 Kandahara-Galciga un Nr. 35 Kandahara–Kapalla ir īsts profesionāļu meistarības pārbaudījums. Tas, kurš slēpo ne tik labi, atradīs sev piemērotas zilās trases Rendlas rajonā. Šeit ir arī lieliski aprīkots parks snovbordistiem. Iesācējiem ir ieteicams pirmās dienas pamācīties ar instruktoru, kurš sameklēs piemērotāko nogāzi un visīsākajā laikā nostādīs uz slēpēm. 1921.gadā, leģendārā slēpotāja Hannesa Šneidera, dibinātajā Sant Antona slēpošanas skolā šobrīd ir vairāk nekā 300 instruktoru. Kūrortā ir arī bērnudārzs mazuļiem no 2,5 gadu vecuma.
Diena Arlbergas kalnu pakājē nebeidzas saulei rietot aiz kalnu virsotnēm. Sant Antonā katrs vakars ir kā lieli svētki. Krāšņi apgaismotās ielas piepilda spilgts, daudz valodīgs pūlis, no restorāniem un diskotēkām atskan mūzika, no kalna atgriezušies slēpotāji līdz vēlam vakaram aizsēžas trokšņainos après-ski bāros.
Tiem, kas neslēpo vai ir nolēmuši atpūsties no slēpošanas, Sant Antonā ir daudzas izklaides iespējas: 4 km gara kamaniņu trase, slidotava, segtie tenisa un skvoša korti, divi moderni veselības centri „ARLBERG-well.com“ un „Wellnesspark Arlberg Stanzerta“, kā arī jāšana ar zirgiem un gājēju maršruti.

Zeldena

"Sölden" viens no lielākajiem Octalas ielejas kūrotiem no Austrijas pašu populārāko ziemas kūrortu saraksta. Šajā kalnu apvidus teritorijā slejas trīs kalnu virsotnes, kuras ir augstākas par 3000 m , kuras daudzu gadu garumā ir iekarojušas ne viena vien tūrista sirdi. Vairākkārt šeit tika organizēti Alpine Ski World Cup, un tas pierāda, ka kūrorts skaitās viens no labākajiem slēpošanas un snovborda centriem Eiropā. Zeldena slēpošanas zona , kurā var nokļūt ar pacēlāju no jebkuras ciemata vietas, sastāv no divām daļām : Gaijslahkola (virsotne, augstums 3058 m, piedāvā stāvas kalnu nogāzes slēpošanas ekspertiem un fantastiskus nobraucienus piedzīvojumu cienītājiem) un Gigijoh (unikāla teritorija slēpošanas iesācējiem un vidējā līmeņa slēpotājiem). Katrā kūrortā ik desmit minūtes kursē bezmaksas autobuss , kas vēl vairāk atvieglo nokļūšanu līdz pacēlājiem. Zelden no citiem kūrortiem atšķiras ar to, ka netālu atrodas divi ledāji - “Rettenbah“ un “Tifenbah“ , kuri veido pašu lielāko Austrijas slēpošanas teritoriju ledājos. Zeldena un ledāju slēpošanas apgabali ir savstarpēji saistīti un tiek dēvēti par “ Zelta vārtiem uz ledāju “, pateicoties tam, no paša Zeldenas centra ar savām slēpēm var viegli nokļūt uz jebkuru ledāja nogāzi. Zelden pieder vēl viena unikāla īpašība: slēpošanas kūrorta plašumos ir izveidoti ne mazāk kā 147 km dažādu grūtības pakāpju slēpošanas trases, kurās no novembra līdz maijam tiek garantēta100 % sniega sega, bet ledāja teritorijā sniegs saglabājās cauru gadu. Iemesls tam: slēpošanas zona izveidota 1350m – 3250 m augstumā virs jūras līmeņa, bet zemāk izvietojušās trasēs sniega segu veido lieliskas mākslīgā sniega iekārtas. Kā arī Zelden piedāvā ne mazum viesnīcas tiroles stilā , pansionus un apartamentus, kas atgādina privātmājas. Šeit daudzums restorānu, bāru, kas piedāvā garšīgus un kvalitatīvus ēdienus. Nerimstošā nakts dzīve. Kalnos ir daudz vairāk kā 20 ciematu traktieri un uzkodu bāri, kas aicina nogurušos ceļotājus atpūsties un palūkoties uz Alpu skaistumu.
Uzziniet labākās cenas atpūtai Austrijas Alpos:
 

 Kūrorts 

 Augstumu starpība m

 Trašu kopgarums, km

 Slēpošanas teritorijas novērtējums

 Min.

 Max.

 Zilās

 Sarkanās

 Malnās

 Snovborda

 Iesācējiem

 Amatieriem

 Profi

 Apres ski

 Zeldene

 1377

 3250

 45

 73

 23

 +

 3

 5

 4

 5

 Išgla

 1400

 2872

 30

 130

 40

 +

 4

 5

 4

 5

 Galtīra

 1584

 2297

 4

 24

 12

 +

 4

 5

 4

 3

 Kicbīele 

 800

 2000

 72

 71

 21

 +

 4

 5

 4

 5

 Zēfelde

 1150

 2060

 25

 8

 5

 +

 4

 2

 1

 3

 Serfausa

 1427

 2700

 47

 182

 105

 +

 4

 5

 5

 5

St. Anton
St. Anton
St. Anton
St. Anton
Obergurgl
Obergurgl
Mayrhofen
Mayrhofen
Mayrhofen
Mayrhofen
Mayrhofen
Ischg
Ischg
Ischg
Ischg
  ← atpakaļ
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv