|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Ibiсa
    
 Pieteikties 
 
Valsts: Spānija
Maršruts: Ibica
Naktis: 7 ; 14; 21
Izbraukšanas datums: Aprīlis - oktobris
Transports:  Lidmašīna


Vidusjūrā starp Spānijas un Āfrikas krastiem atrodas Baleāru salas. Ibica ir vispopulārākā šī arhipelāga sala. Katru gadu Ibicā (īstajā nosaukumā Eivissa) ierodas tūkstošiem visdažādākā vecuma tūristi, lai apmeklētu tās izslavētos naktsklubus un brīnišķīgās pludmales. Ibica ir piemērota visdažādākā vecuma cilvēkiem. Ar saviem naktsklubiem, ūdens atrakciju parkiem, kvalitatīvajiem restorāniem, pasakainajām pludmalēm un līčiem tā vilina gan vecus, gan jaunus. Ibica katram no mums asociējas ar ballītēm, jautrību, svētku atmosfēru. Un ne bez pamata – cilvēki šeit mīl priecāties, un, jebkurā gadalaikā atbraucot šurp uz savu galvu, viņus sagaida dažādas izklaides. Vislabāk salas skaistākās vietas ir apskatīt izbraucot ar īrētu auto, kurš šeit nemaksā dārgi, bet var arī izmantot ceļojumu biroju piedāvatas ekskursijas.
Galvaspilsēta:Ibiza, 30 000 iedzīvotāju

Iedzīvotāji: 100 000, vasarā daudzkārt palielinās tūristu skaita dēļ

Platība: 572 km². Ibiza ietilpst Baleāru arhipelāga salu grupā, pie kurām pieskaitāmas Maljorka un Menorka

Baltu smilšu pludmales vairāku kilometru garumā un tirkīzzilais jūras ūdens padara Ibizu par īstu pērli, kurai īpašu šarmu piešķir arī brīvā un temperamentīgā nakts dzīve. Vasarā Ibiza ir pārpildīta ar tūristiem no visas pasaules un pārvēršas par atpūtas vietu ar kosmopolītisku atmosfēru.
Neskatoties uz vētraino nakts dzīvi, Ibiza ir piemērota arī ģimenes atpūtai, jo brīnišķīgās smilšainās pludmales un mierīgās viesnīcas ir piemērotas arī ģimenēm ar bērniem.
Ibizas šarmu piešķir arī tās mazie izmēri- vislielākie attālumi ir 15- 40 km un visi apskates objekti un atpūtas vietas ir viegli sasniedzamas. Pat ar velosipēdu ir iespējams apbraukt gandrīz visu salu.

Pludmales
Ibizā
ir pludmales jebkurai gaumei: pilnīgi aprīkotas, piedāvājot plašu pakalpojumu spektru, pilnīgi mežonīgas pludmales ūdens sporta veidu nodarbībām, kā arī klusas un mājīgas pludmales – mierpilnam miegam pēc skaļas nakts klubā.

Alla Dins
Neskarta pludmale atrodas 11 kilometros no San Joan pilsētiņas. 5.izmērs uz 40 metriem. Klusais līcis, ko 70 metru garas klintis Punta Groša paslēpj no vējiem. Pludmale ir pārklāta ar maziem oļiem. Piekrastes klintis izraisīs lielu interesi daiveriem.

Cala Salada
Pludmale atrodas tikai 4 kilometros no San Antonio klusajā zvejnieku ciematā. Viena no klusākajām Ibizas pludmalēm. Apkārt klusajam līcim atrodas kalni, kurus pārklāj priežu mežs. No šejienes atklājas brīnišķīgais skats uz saulrietu. Horizontā var redzēt piekrastes salu Sa Conillera.

Platja d’ne Bossa
2 kilometros no Ibizas salas galvaspilsētas atrodas visgarākā Ibizas sala. No šejienes veras skats uz D’Alt Vila Vecpilsētas cietoksni. Tāpat arī var redzēt lidmašīnu nosēšanos lidostā, kas atrodas ļoti tuvu.Gar pludmali atrodas bāri. Viens no vispopulārākajiem ir Bor Bora – iemīļota jaunatnes atpūtas vieta. Šeit atrodas arī populārais klubs Space. Aktīvās atpūtas cienītājus arī gaida plaša izvēle: akvaparks, daivinga skola, vindsērfinga skola, volejbola laukumi.

Viena no nedaudzām Ibizas diennakts pludmalēm Cala Jondal. Šeit atrodas divi populārie klubi Jockey Club un Particular. Naktīs šeit notiek karstie vakari, bet dienā var atpūsties atslābinoša Chill-out pavadījumā.Pludmale atrodas 10 km no San Josep pilsētas. Līdz tās var tikt ar autobusu. Tā ir pārklāta ar slavenām Ibizas zelta smiltīm.

Cala Benirras
Leģendārā pludmale atrodas 7 kilometros no Sant Miguel, tā 60.-o gadu sākumā tika veidota ar hipijiem. Apkārt nelielām smilšu pludmalēm ir kalni, kas ir pārklāti ar priedēm. No šejienes veras brīnišķīgais skats uz saulrietu. Katru vakaru hipiji savācas kopā, lai aplūkotu saulrietu. 28.augustā pludmalē tiek svinēta Bungu Diena. Šajā pludmalē valda mūžīgais svētku noskaņojums.

Klubi
I
bizas
nakts dzīve – tas ir unikālais eiropiešu jaunatnes kluba atpūtas savietojums ar spāņu tradicionālo nakts atpūtu. Sava atmosfēra mij Plajda d’ne Bossa rajonā, vienā no galvenajiem salas tūrisma centriem. Tieši šeit atrodas leģendārais klubs „Space”, kas ir slavens ar saviem „after-parties”. No Plaja d’ne Bossa rajona divos naktī tauta pārvietojas uz mega klubiem, kas ir pazīstami ar saviem putainiem vakariem, kur katru naktī savācas līdz 10 000 cilvēkiem (Amnesia, Privilege). Katru vasaru uz salu atbrauc vispopulārākie Eiropas un pasaules di-džeji (D.Morales, Sasha, Cart Cox u.c.), bet ziemā – labākie Ibizas kluba rezidenti uzstājas populārākajās diskotēkās visā pasaulē. Nakts svētki uz Ibizas nekad nebeidzas. „After-parties” sākas plkst. 6.00 no rīta un beidzas plkst. 3.00 dienā, bet „kustība” turpinās muzikālajos bāros un tieši uz pludmales.

Pacha
Vispopulārākais Ibizas klubs Pacha tika atvērts 1973.gadā. Tas tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem klubiem: marmora deju laukumi, lieliskā terase uz jumta, no kuras vislabāk var redzēt rītausmu, lieliskais restorāns. Jebkurš atradīs te mūziku pēc gaumes. Klubā ir daži deju laukumi, kur skan dienas di-džeja mūzika. Klubā var atrasties ap 5 tūkstošiem cilvēku, pie kam viņi visi cenšas tikt līdz milzīgajam atklātajam balkonam, kur kādreiz dejoja Ringo Star un Mik Džaggers. Klubs ir slavens ar savām Flower Power diskotēkām, kur dalībnieki nokļūst 70.gadu atmosfērā. Pacha publika ir īpaša, te pat eksistē dress-kontrole, kas priekš Ibizas ir ļoti neparasti. Bet īpaši nepieredzējušus krievu klaberus apbrīno speciālie termināļi, kur pārpilnīts emocijām var uztaisīt savu digitālo fotogrāfiju un uzreiz nosūtīt to draugiem caur e-mail.

 Amnesia
Amnesia, kas tika atvērta 1970.gadā – viens no pirmajiem Ibizas klubiem. Tas atrodas blakus San Rafael vietiņai. Amnesia Interjers lieliski savieto palmu zaļumus ar lāzeriekārtām. Klubs ir slavens ar saviem „putu vakariem”, kas notiek tuvāk rītam svētdienās. Noteiktajā brīdī no milzīgiem lielgabaliem uz tautu sāk lidot milzīgas putas, ko izmanto pie ugunskura dzesēšanas. Četri tūkstoši cilvēku momentāni ir slapji no putām. Izjūtas ir lieliskas.Galvenais ir nenokrist, īpaši, ja jūsu augums nav liels. Un vēl ņemiet vērā, ka taksisti neņem pasažierus, kuri ir slapji no pūtām.


 

Es Paradis tika atvērts 1975.gadā. Tas ir vispopulārākais San Antonio klubs. Atrodas praktiski pašā centrā, līča piekrastē. Stiklota piramīda, kas paceļas augstu virs kluba, ir viens no populārākajiem orientieriem pilsētā. Iestāde vispār ļoti rūpējas par savu ārējo izskatu, un katru gadu tērē miljonus eiro uz noformējumu, apgaismojumu un skaņu. Iekšpusē Es Paradis ir romiešu kolonnas, palmas un liānas uz sienām. Kluba mūzikas piedāvājums arī ir ļoti aizraujošs, tāpat kā dizains. Īpaši jāatzīmē Fiest Del Aqua programma, kuras laikā klubs ir pilns ar ūdeni. Deju laukuma centrā atrodas lapene ar kolonnām un dažām iedziļinātām grīdā joslām. Tuvāk rītam zemākās joslas sāk uzpildīties ar ūdeni, kamēr dejotāji nav tajā līdz vidum. Tā kā gribam dod padomu, kaekskluzīvas mantas, kas ir ļoti dārgas, labāk atstāt mājās.

Space
Space tika atvērts 1988.gadā. Šodien tas ir vispopulārākais klubs visā pasaulē, kur notiek tā saucamie „after-party”. Lieta ir tāda, ka tas tiek atvērts plkst. 8.00 no rīta, pēc tā, kā tiek aizvērti citi naktsklubi. Tāpēc katru rītu no visas salas uz šejieni atbrauc klaberi, lai papriecātos saulei pusatvērtajā terasē vai vēl mazliet padejot slavenajā deju laukumā. Bet pamatīpatnība ir tā atrašanās vieta, tiešā tuvumā no lidostas pacelšanās-nosēšanās joslas, un pastāv iespēja dejot aiz regulāri atlidojošām lidmašīnām. Nezinām, kā tas ir drošības tehnikas ziņā, bet skats ir burvīgs.

El Divino
El Divino ir visjaunākais klubs, tas parādījās tikai 90.-o gadu sākumā, atrodas krastā pretī ostai Eivissa pilsētā. Tas ir elegantākais un skaistākais klubs, un nosaukums El Divino jau sen ir kļuvis par sinonīmu stilam un krāšņumam. Tā ir iemīļota bohēmas no visas pasaules vieta – šeit var ieraudzīt slavenus autobraucējus, roka zvaigznes, top modeles. Ar īpašu šiku ieeja klubā ir tieši no jūras: katru pusstundu no pilsētas centrālās piekrastes uz šejieni brauc bezmaksas kuteris.

Privilege
Augstāk minētie klubi ir slaveni visā pasaulē, bet tikai viens no tiem – Privilege ir ienests Ginesa rekordu grāmatā. Tas ir atzīts par vislielāko klubu pasaulē, un vienlaicīgi var pieņemt ap 10 000 cilvēku. Tas tika atvērts 70.-os gados un ir pirmais klubs pasaulē ar peldbaseinu. Pēc izmēriem Privilege ļoti atgādina futbola stadionu. Di-džeju pults atrodas baseina vidū. Uzreiz aiz „ūdens” skatuves sākas parastā skatuve, kur uzstājas dejotāji, žonglieri un gaisa akrobāti. Tūristu ērtībām, kuri cenšas nokļūt šajā kluba dzīves Mekā, pa salu kursē disco-bus.

Spānijas valūta
Spānijas naudas vienība ir eiro. Bankas apkalpo klientus darbdienās no 08:15 līdz 14:00, sestdienās līdz 13:00, svētdiena ir brīvdiena. Valūtu ir iespējams apmainīt arī valūtas apmaiņas punktos, viesnīcās un ceļojumu birojos. Izvēloties valūtas apmaiņas vietu, jāņem vērā, ka banku vairākums ņem komisiju par pakalpojumiem. Minimālā komisija ir 1% pie valūtas apmaiņas.

Iebraukšanas un pārvietošanas režīms valstī
Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem nav vajadzīga vīza, ja atrašanās laiks Spānijā nepārsniedz 90 dienas gadā.

Lietderīgie sīkumi
Dzeramnauda Spānijā – ļoti sena tradīcija, tiek praktizēts bāros un restorānos, taksi, kinoteātros, viesnīcās, kaut gan parasti, apkalpošanas maksa tiek ieskaitīta rēķinā. Parasti dzeramnauda sastāda 5-10% restorānos un taksi. Kafejnīcās var atstāt 1-5 eiro. Viesnīcas apkalpojošam personālam, istabenei vai bagāžas nesējam – apmēram 1-2 eiro.

Taksi var izmantot, vainu apstādinot brīvu mašīnu tieši uz ielas, vainu paņemot to stāvvietā. Kūrorta pilsētās ir mērķtiecīgāk izmantot otro veidu, tā kā spāņu taksistiem nav pieņemts braukāt pa pilsētu, meklējot pasažierus. Pastāv speciālais „Radio-Taxi” (taksi pasūtīšana) dienests, caur to var pasūtīt taksi no viesnīcas/restorāna/lielveikala. Maksimālais pasūtītā taksometra gaidīšanas laiks ir 10 minūtes.

Automašīnu un motociklu noma: Ibiza ir tik maza, ka apbraucot apli pa salu jūs paspēsiet ieraudzīt visas vietas, kuras ir vērts redzēt tūristiem. Automašīnu variet iznomāt uz vienu dienu, sākot no 35 latiem dienā. Atļautais minimālais vecums vadītājam ir 21- 23 gadi. Motociklu variet izīrēt sākot no 29 latiem dienā, atļautais minimālais vecums ir 18 gadi.

Rezervēt viesnīcu on-line-->>

Rezervēt transfēru on-line-->>

 
Ceļojumi uz Ibicu pēc pieprasījuma! Lai saņemt pilnu cenu ceļojumam uz Ibicu sazinieties ar mums: 

PS  Jauku atpūtu novēlot Ibicā www.atravel.lv kolektīvs.

    
 Pieteikties 
 
  ← atpakaļ pie ceļojumu saraksta
   Nosūtīt draugam  Izdrukāt  Uzdot jautājumu
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv