|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Atpūta Latvijas pērlē - Jūrmalā
    
 Pieteikties 
 
Valsts: Latvija
Maršruts: Jūrmala
Dienas: 1
Izbraukšanas datums: Janvāris - decembris


 
Jūrmalā veiksmīgi sadzīvo pagājušā gadsimta sākumā celtās koka vasarnīcas un mūsdienu kūrortiestāžu ēkas. Daudzi šeit ierodas, lai atgūtu un nostiprinātu veselību, izmantojot rehabilitācijas iespējas, ārstniecisko dūņu un minerālūdeņu iedarbību.
Jūrmala ir iecienīta starptautisku konferenču un sanāksmju vieta. Daudzajās viesnīcās ir labi priekšnosacījumi gan ražīgam garīgam darbam, gan atpūtai. Šeit dzīvo darbīgi ļaudis, kas ik gadus piedāvā jaunas iespējas tūristiem – kūrortviesnīcas, SPA centrus, restorānus, dažādas izklaides. Aktīvās atpūtas cienītāji var pavadīt laiku tenisa kortos, trenažieru zālēs, vizināties ar jahtām un ūdens motocikliem, spēlēt biljardu un boulingu, doties izjādēs, apmeklēt vietējos un starptautiskos izklaides pasākumus, koncertus slavenajā Dzintaru koncerzālē, izbaudīt ūdens atrakcijas "Līvu akvaparkā" vai pastaigāties pa Jomas ielu, savukārt gardēžus gaida Jūrmalas restorāni un kafejnīcas.
Pēdējo gadu laikā pilsētas labiekārtošanā tiek ieguldīti lieli līdzekļi, kas dod iespēju Jūrmalas pilsētai kļūt par aizvien populārāku tūrisma vietu Latvijā.
Jūrmala ir ļoti slavena ar savām sakoptajām pludmalēm, pludmales kafejnīcām un "dzīvo" mūziku. 

Jūrmala ir pilsēta uz viļņa – uz pārmaiņu un veiksmes viļņa, uz mīlestības un cerību viļņa!
Tā ikvienu aicina šeit atgriezties vēl un vēl!
Viesnīcu rezervācija: 


    
 Pieteikties 
 
  ← atpakaļ pie ceļojumu saraksta
   Nosūtīt draugam  Izdrukāt  Uzdot jautājumu
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv