|       
 
• Pēdējā brīža ceļojumi
Saņem ON-LINE!  
   
  Kārstie piedāvājumi  
  Viesnīcas  
  Alida Tūrs  

 
Ceļojuma meklētājs
 meklēt 
   
Aviotūre uz Grieķiju
    
 Pieteikties 
 
Valsts: Grieķija
Maršruts: Grieķija
Dienas:
Izbraukšanas datums: Maijs - novembris
Transports:  Autobuss Lidmašīna

Atēnas – Korintas kanāls – Epidauras – Mikēnas – Delfi – Meteoras – Atēnas – grieķu folkloras vakars - kruīzs Egejas jūras salās ar Poras, Idras un Aigīnas apmeklējumu

1.diena, piektdiena.

Lidojums Rīga– Atēnas.
Ielidošana Atēnās.
Sagaidīšana lidostā un transfērs uz viesnīcu.
Brīvais laiks Atēnās.
Vakariņas viesnīcā.

2. diena. Sestdiena
Brīvais laiks Atēnās
Par par papildus samaksu pilnas dienas izbraukums ar kuģi ( 88 EUR pusdienas iekļautas cenā) pa Egejas jūras un Saronas līča salām – Poras, Aigīnu un Idru. 
Poras pilsētiņa izvietojusies amfiteātra veidā uz diviem klinšainiem pakalniem virs gleznaina līča. Vietējo mājokļi šeit izkārtoti rindās pa kalna nogāzi.
Idra tūristus pievilina ar savu pirmatnējo dabas skaistumu, brīnišķīgu ostas pilsētiņu, kuras krastmalā izvietojušies kolorīti veikaliņi, veidojot tirdzniecības ielu. Salā ir iespēja izbaudīt peldi tirkizzilā jūras ūdenī un pavizināties ar ēzelīšiem.
Aigīna saglabājusi pagājušo gadsimtu veidoli – slaveno Afajas templi, lielākās pistāciju plantācijas un „peldošo” augļu tirgu. Nogaršojiet un iegādājieties dažādi sagatavotās pistācijas, kā arī nopeldieties vietējā pludmalē. Nakšņošana viesnīcā Atēnās.
Vakarā atgriešanās Atēnās.
Vakariņas viesnīcā un brīvais laiks.

3 diena. Svētdiena
Brokastis.
Atēnu apskates ekskursija. Jūs redzēsiet vēsturiskus un kultūras pieminekļus, kas ir Grieķijas lepnums: Parfenonu, Erehteonu ar tā slavenajām kariatīdēm, Propilejas Atēnu Akropolē, Olimpas Zeva dievnamu, baltā marmora stadionu, kur 1896 g. notika pirmās Olimpiskās mūsdienu spēles, Parlamentu, Atēnas universitātes un zinātņu Akadēmijas ēku, apmeklēsiet Jauno Akropoles muzeju, redzēsiet  gvardes maiņu pie parlamenta ēkas u.c.
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā.
Brīvais laiks.  
Par par papildus samaksu Grieķu folkoras vakars ar vakariņām ( 45 EUR ) vai ar vīnu un augļiem ( 30 EUR )

4. diena, pimdiena.
Brokastis viesnīcā un dodamies uz Delfi un parnasa kalniem.
Senākā svētceļnieku vieta – Delfi, kur Parnasa kalna nogāzē ar Pītijas lūpām lemti tautu likteņi. Skatīsim Apollona templi, kura centrā stāvējusi „Pasaules naba”. Kastalijas avota, stadiona, Marmarijas karjera un Delfu muzeja apskate.
Pārbrauciens pa gleznainu ceļu pāri Parnasa kalniem uz Meteoru. Vakarpusē apmeklēsim svētbilžu darbnīcu, kur būs iespēja vērot kā top svētbildes un tiek ievērotas gadu simtiem senās tradīciju nianses. Nakšņošana viesnīcā Kalambakā.
Izmitināšanās un vakariņas viesnīcā

5 diena, otrdiena
Brokastis.
Ekskursija Meteoros – «astotais pasaules brīnums» – klosteri, «planējoši» starp debesi un zemi, viena no galvenam ievērojamakajām vietām Grieķijā.
Meteora – unikāli bizantiešu laika akmens klosteri uz gigantiskiem dabīgiem smilšakmens torņiem. Šeit klosteros mūki pilnīgi norobežojušies no laicīgās dzīves. Apmeklēsim vienu no 6 klosteriem, kas pašlaik darbojas pilsētā.
Brauciens pa Tesālijas līdzenumu. Pa ceļam apstāsimies Fermopīlas kalnu pārejas kur spartieši ar Spartas karali Leonīdu priekšgalā cīnījās pret Persijas valdnieka Kseraksa karapulku.
Ierašanās Atēnās.
Vakariņas viesnīcā.

6 diena, trešdiena.
Brokastis
Brīva diena. Par papildus samaksu kuri vēlās tiks piedāvāta ekskursija uz SUNIONA ragu un VULJAGMENI EZERU ( 50 EUR )
Ekskursija uz Suniona ragu – pašu dienvida Attīkas punktu, kur klints virsotnē atrodas Poseidona dievnams(440 pirms mūsu ēras) un, sakarā ar leģendu, vēlēšanas, kas ir minētas pie dievnama saulrieta laikā, obligāti izpildīsies. Programmā ietilpst pietura pie gleznaina Vuljagmeni ezera ar karstiem minerālavotiem, gribētāji varēs nopeldēties.
Atgriešanās Atēnās
Vakariņas viesnīcā.

7 diena, ceturtdiena
Brokastis.
Peloponnesa – Argolida - Korintas Kanāls – Mikenas – Nafpliona – Epidavra. Pārbrauciens uz ziemeļaustrumu apgabalu Peloponnes pussalā – Argolidu. Pirmā pietura pie Korintas kanāla – XIX gs grandiozakās būves. Tālāk uz Mikenas: «grandiozās» vecpilsētas sienas, kas ir būvetas no milzīgiem akmeņiem. Apskatīsim Mikenas cara pili, slaveno «Agamemnona cara kapenes» - viss tas atdzīvina atmiņā Homēra eposa varoņus.
Pēc Mikenām caur gleznaino pilsētiņu Nafplionu ar viņa viduslaiku cietokšņiem, mūsdienīgas Grieķijas pirmo galvaspilsētu, jūs dosieties uz Epidavru, ārstniecības dieva Asklēpija svētnīcu, kur jūs ieraudzīsiet vienu no Grieķijas vislabāk saglabājušos antīkas teātriem ar fantastisku akustiku, kur var atrasties 14 000 skatītāji.
Atgriešanās Atēnās.
Vakariņas.

8 diena, piektdiena.
Brokastis.
Brīvais laiks.
Transfērs no viesnīcas uz lidostu.
Pārlidojums Atēnas - Rīga. 

Jauku atpūtu novēlot Grieķijā Jūsu  www.atravel.lv  komanda

Viesnīcas kategorija

SINGLE  DOUBLE 

 TRIPLE

Child 3-12
as 3rdperson

 Atēnas

 Kalambaka

 BB  HB   BB  HB   BB  HB   BB  HB
 Viesnīcas  3/3

u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 Viesnīcas  /4

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 Viesnīcas 5/4

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

 u/p

Cenas uz pieprasījumu!

Cenā iekļauts:

 • Transfēri pēc programmas modernos tūrista klases autobusos ar kondicionieri 
 • Izmitināšana izvēlētās kategorijas viesnīcās ar ēdināšanas tipu: BB( brokatsis ) vai HB ( brokastis + vakariņas ) 
 • Ekskursijas pēc programmas (izņemot par papildus samaksu)
 • Krievu/angļu/vācu valodās runājoša gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts:

 • Lidojums (cena tiek precizēta uz pieteikuma brīdi)
 • Ieejas biļetes arhioloģijas muzejos (līdz 18 gadiem - bezmaksas ieejas biļetes, ieejas biļetes pēc programmas pieaugušajiem – 40 EUR)
 • Ekskursijas ( par papildus samaksu )

  SINGLE - izmitināšana vienvietīga numurā
  DOUBLE - izmitināšana divvietīgā numurā
  TRIPLE - izmitināšana trīsvietīgā numurā

    
 Pieteikties 
 
  ← atpakaļ pie ceļojumu saraksta
   Nosūtīt draugam  Izdrukāt  Uzdot jautājumu
 
 
+371 67442499
 
    Copyright © ALVEKS 2008. All rights reserved info@atravel.lv         Adrese: Auru ielā 7b-4, Rīga, LV-1069, Latvija Izstrādaja majaslapa.lv